آموزش دوخت جیب درکارگاه نیمه صنعتی

آموزش دوخت جیب درکارگاه نیمه صنعتی

آموزش دوخت جیب درکارگاه نیمه صنعتی

جیب کیسه‌مانندی است که به لباس دوخته شده تا در آن پول یا کیف پول و امثال آن را قرار دهند. جیب‌ها بر روی هر لباسی کاربرد دارند ومحدودیت استفاده برای آن‌ها وجود ندارد. در گذشته جیب‌ها فقط نقش محلی برای نگهداری وسایل را داشتند اما امروزه با استفاده از مدل‌های فانتزی می‌توانید لباس خود را با انواع مدل جیب تزیین کنید. تنوع زیادی در مدل‌های جیب وجود دارد اما می‌توان آن‌ها را در دو دسته کلی جیب‌های خارجی و جیب‌های داخلی دسته‌بندی کرد.

آموزش دوخت جیب درکارگاه نیمه صنعتی

سرفصل‌های آموزشی:

آموزش دوخت جیب درکارگاه نیمه صنعتی

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش دوخت جیب درکارگاه نیمه صنعتی یک ترم 1 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

کلاس حضوری آموزش مد و پوشاک

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین (غیرحضوری) دوخت جیب درکارگاه نیمه صنعتی با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به دوخت جیب درکارگاه نیمه صنعتی بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری دوخت جیب درکارگاه نیمه صنعتی با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از مجتمع آموزشی جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش دوخت جیب در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان دوزنده جیب درکارگاه نیمه صنعتی از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

آموزش الگو سازي لباس با نرم افزار

آینده کاری و مزایای دریافت گواهینامه از جواهر ایران:

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با ما :

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد 3

تماس با ما کلیک کنید