آموزش اپراتوری ماشین‌های دوخت صنعتی پوشاک

آموزش اپراتوری ماشین‌های دوخت صنعتی پوشاک

آموزش اپراتوری ماشین‌های دوخت صنعتی پوشاک

چرخ خیاطی صنعتی برای دوخت با حجم بالا کاربرد دارد و بیشتر در کارگاه‌های دوزندگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. چرخ‌های صنعتی فقط یک نوع دوخت دارد و معمولا مخصوص یک کار خاص از دوخت و دوز هستند. کیفیت دوخت در چرخ‌های صنعتی عالی است.

آموزش اپراتوری ماشین‌های دوخت صنعتی پوشاک

سرفصل‌های آموزشی:

راه‌اندازی ماشین‌های دوخت صنعتي اليك و اليك دو پل

راه‌اندازی ماشين دوخت صنعتي مادگي

سرويس و نگهداري روزانه ماشین‌های دوخت صنعتي

راه‌اندازی ماشين دوخت صنعتي دكمه

راه‌اندازی ماشين دوخت صنعتي چند كله گلدوزي

سرويس و نگهداري روزانه ماشین‌های دوخت صنعتي

راه‌اندازی ماشين دوخت صنعتي رو بخيه زن نقاب كلاه و زیگزاگ

راه‌اندازی ماشین‌های دوخت صنعتي چند سوزنه و دو سوزن و ماکو

*راه‌اندازی ماشين دوخت صنعتي يقه دوز و راسته دوز

راه‌اندازی ماشين دوخت صنعتي فيلتو

آموزش اپراتوری ماشین‌های دوخت صنعتی پوشاک

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش اپراتوری ماشین‌های دوخت صنعتی پوشاک یک ترم 2 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

کلاس حضوری آموزش مد و پوشاک

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین (غیرحضوری) اپراتوری ماشین‌های دوخت صنعتی پوشاک با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به اپراتوری ماشین‌های دوخت صنعتی پوشاک بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری اپراتوری ماشین‌های دوخت صنعتی پوشاک با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از مجتمع آموزشی جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش اپراتوری ماشین‌های صنعتی پوشاک در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان اپراتور ماشین‌های دوخت صنعتی پوشاک از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

آموزش الگو سازي لباس با نرم افزار

آینده کاری و مزایای دریافت گواهینامه از جواهر ایران:

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با ما :

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد 3

تماس با ما کلیک کنید