آموزش الگوسازی و برشکاری لباس ضخیم زنانه

آموزش الگوسازی و برشکاری لباس ضخیم زنانه

آموزش الگوسازی و برشکاری لباس ضخیم زنانه

الگوسازی و برشکاری لباس ضخیم زنانه هنر استفاده از طراحی،تکنولوژی، زیبایی‌شناسی و ارگونومی بودن برای خلق پوشاک است، طراحی پوشاک برای خانمها و آقایان متأثر از نگرش‌های اجتماعی، فرهنگ‌ها و جوامع مختلف بوده و به اندازهٔ همین تفاوت‌ها دارای تنوع بالایی است. طراحان پوشاک تلاش می‌کنند تا لباسی که طراحی می‌کنند تابعی از زیبایی و راحتی باشد، آن‌ها باید در نظر داشته باشند که هر نوع لباسی چه مخاطبی دارد و در چه موقعیت اجتماعی و فرهنگی پوشیده می‌شود. آموزش الگوسازی و برشکاری لباس ضخیم زنانه

سرفصل‌های آموزشی:

پیش نیاز : دوره آموزشی نازک دوز زنانه

الگوسازي و برشکاری كت و پالتو

الگوسازي و برشکاری جلیقه و بارانی

برشکاری و الگوسازي كاپشن و شنل و پانچ

آموزش الگوسازی و برشکاری لباس ضخیم زنانه

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش الگوسازی و برشکاری لباس ضخیم زنانه 1 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب دانشجو و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست دانشجو بوده که پس از ثبت‌نام دانشجو، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهد داشت.کلاس حضوری آموزش مد و پوشاک

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

دوره آموزش آنلاین(غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین (غیرحضوری) الگوسازی و برشکاری لباس ضخیم زنانه با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است دانشجو با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌تواند بصورت کاملا حرفه‌ای الگوسازی و برشکاری لباس ضخیم زنانه را انجام دهد.

در دوره آموزش غیرحضوری دانشجو با دسترسی 24 ساعته و کامل به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط می‌باشد. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی دانشجویان به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای در دسترسی خواهند داشت.

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از مجتمع آموزشی جواهر ایران:

دانشجویان در پایان این دوره آموزشی با شرکت در آزمون‌های سازمان فنی وحرفه‌ای و دریافت لایسنس بین‌المللی از این مجموعه می‌توانند به عنوان الگوساز و برشکار لباس ضخیم زنانه از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوند.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا،و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

آموزش الگو سازي لباس با نرم افزار

آینده کاری و مزایای دریافت گواهینامه از جواهر ایران:

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با ما :

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد 3

تماس با ما کلیک کنید